Elsőként meg kell említenem, hogy meg van a második tojás...ugyan továbbra is azt gondoljuk, hogy nagyobb az esélye annak, hogy terméketlen, mint hogy termékeny, azért megdícsértem Skye-t amiért ilyen ügyes kislány :)
Egész nap minden ment a maga útján, Skye néha kijött enni, Sam őrködött, néha magyarázott vagy énekelt, de úgy hogy a fejét bedugta a fészekbe...rém cuki amikor ezt csinálja, néha Skye elveszti a türelmét és kizavarja...nem mindig szerencsére :)
Lássuk a főtt tészta érdekes hatását. Estefelé, mikor tudom, hogy Skye amúgy is gyakrabban kijön, betettem nekik egy kis főtt spagettit, mert mindketten imádják, és a főtt tészta rajta is van a fészkeléskor ajánlott ételek listáján. Skye annyira el volt foglalva a magocskák csipegetésével, hogy mire észrevette a tésztát már semmi nem maradt belőle, Sam felfalta. Mentem újabb adagért, ekkor Skye már fent nyújtózkodott az egyik boton, és elfogadta a rácsok között a tésztát tőlem. Mit látok? Sam megjelenik...egészen közel Skye-hoz, egyik lába már Skye hátán...na mondom úristen a szemem előtt fog lezajlani az egész miközben Skye zabál????? Állítom, hogy Sam megérezte, hogy Skye se lát se hall, annyira a spagettire koncentrál, és ezt ki akarta használni. El is játszotta még vagy hármoszor, de szerintem a póz amiben Skye tartotta magát evés közben, nem volt megfelelő...arról nem beszélve hogy Skye evési hangulatban volt, nem párzásiban. Szóval végül nem sikerült, de alig tudtam visszatartani a hangos nevetésem...
Bezzeg mikor Skye pittyeg olyankor Sam táncikál, ahelyett hogy akkor lábgyakorlatozna...meg vagyok én áldva :)))))))))))













