Mindannyian jól vagyunk, a probléma természetes, és nem is igazi probléma hehe. Skye védi az ő kis területeit, ha Sam közelít, vagy ráripakodik, vagy "okos enged" alapon távozik, de az biztos, hogy nem marad meg Sam mellett. A kalitkában nincs semmi gond, gyakran ülnek együtt, ám az alábbi helyek problémásak: Emberanyu mellett a dívány, Emberanyu lábfeje, Emberapu válla. Skye nem sajátítja ki magának ezeket a területeket, de nem is osztozik :)
Az étkezés is nehezebben alakul. Nem tudom miért ettek eleinte egy tálból, most ez nem működik, ha csinálok nekik valami finomságot, és a kalitka tetejére teszem, akkor Skye nem hajlandó enni, csak ordít, és elhagyja a terepet, ha szerencsém van, akkor Sam ennek ellenére eszik pár falatot, de mivel nincs Skye, aki az első napokban előkostolóként melózott, így Sam bátortalanabb. Skye-t meg fel kellett vinnünk magunkkal vacsizni, hogy valami vitaminhoz is jusson (kis paprika, csirke, tészta), az ebédlőben azonban Sam képtelen még megnyugodni.
Na nem baj, idővel ez is megoldódik :)
Hoztam pár képet is, nem nagy számok, az a baj, hogy ha nem vakuzok, akkor a drágák mindig bemozdulnak, ha meg vakuzok, akkor a háttér sötét...meg persze Skye olyan izgága, hogy nyitott kalitka mellett fényképezni szinte lehetetlen (hogy ne látszódjanak a rácsok), rögtön kifurakodik.
Abban a kis sárga etetőben van az osztriga-héj, amit úgy imádnak
Adod ide azt a gyöngyöt!!
Azért Sam-nek is jut valami













