
Milyen disznó vagyok, soha nem írtam még Sassy-ről, pedig ő is itt él velünk :)
Sassy nagyon különleges kis nimfa, elmúlt 17 éves, nőstény létére soha nem tojt egyetlen tojást sem, az almán és a salátán kívül kizárólag magokat fogad el, illetve a képen is látszik, hogy imádja a kenyérhéjat, noha úgy tudom, az nem éppen egészséges. Egyedül anyósomat ismeri el, csak ő etetheti, foghatja meg, mindenki másra fúj :) Hihetetlenül érzékeny kis madár, nagyon szeretet igényes...szeretném én, de nem hagyja, így be kell érnie a saját gazdijával.
Most, hogy anyósom elutazott egy hétre, szegény Sassy magányos. Mindent megteszek, hogy jól érezze magát, de naponta többször is elhagyja a helyét, és begyalogol a hálószobába...keresi a mamit...a szívem szakad meg, de anyósom nem vihette magával.
Egy szó, mint száz, ő a harmadik nimfa a háznál, és a morcossága ellenére mindenki nagyon szereti!