Daisypath Anniversary tickers

Showing posts with label Sassy. Show all posts
Showing posts with label Sassy. Show all posts

Sunday, October 9, 2011

Gyűjtemény :)

Megalkottam, amit már régóta terveztem, nem tökéletes (pl nincs kimondottan középen) de én híres vagyok az ügyetlenségemről, nem baj legalább megismerem, hogy az enyém :)

A nevek: Sam farkas-fütty harcos herceg, Sassy sárgatoll harcos királynő, Skye kisholló harcos hercegnő.....haha ezeket a neveket még hónapokkal ezelőtt találtuk ki, amikor gyerekkönyvet akartam írni a jómadarak szereplésével :)))))







Friday, September 9, 2011

Jajj de kedves!

A képeslapot ma kaptuk postán, az Állatkórház teljes személyzete aláírta...talán még soha nem voltam így meghatódva!!! Az első képen látható Sassy kalitkájának helye...mindig friss virágot szedek neki és a család által küldött képeslapok fontos szerepet játszanak...

Hiányzol kicsi Sassy








Wednesday, August 24, 2011

Nyugodj békében Sassy

Szomorú hírrel jöttem ma...Sassy (anyósom nimfája) meghalt az éjjel. Már délután furán viselkedett, nem reagált semmire, nehezen lélegzett, úgyhogy rohantunk vele az orvoshoz, aki megvizsgálta, és oxigénsátorba tette. Az volt a véleménye, hogy a szíve készült feladni a harcot, és sajnos így is történt.

Szép és hosszú élete volt, 17 évig volt a család tagja.





Sunday, July 3, 2011

Sassy

Milyen disznó vagyok, soha nem írtam még Sassy-ről, pedig ő is itt él velünk :)
Sassy nagyon különleges kis nimfa, elmúlt 17 éves, nőstény létére soha nem tojt egyetlen tojást sem, az almán és a salátán kívül kizárólag magokat fogad el, illetve a képen is látszik, hogy imádja a kenyérhéjat, noha úgy tudom, az nem éppen egészséges. Egyedül anyósomat ismeri el, csak ő etetheti, foghatja meg, mindenki másra fúj :) Hihetetlenül érzékeny kis madár, nagyon szeretet igényes...szeretném én, de nem hagyja, így be kell érnie a saját gazdijával.
Most, hogy anyósom elutazott egy hétre, szegény Sassy magányos. Mindent megteszek, hogy jól érezze magát, de naponta többször is elhagyja a helyét, és begyalogol a hálószobába...keresi a mamit...a szívem szakad meg, de anyósom nem vihette magával.

Egy szó, mint száz, ő a harmadik nimfa a háznál, és a morcossága ellenére mindenki nagyon szereti!


Photobucket

Photobucket