Nem vagyunk ám eltűnve csak érdekes hétvége áll mögöttünk. Nagy családi banzáj volt, és mi hotelbe költöztünk 2 éjszakára, hogy ne kerülgessük a rokonokat a házban :) Természetesen a jómadarak velünk jöttek, mert inkább hagyom őket idegen környezetben, mint idegen emberekkel. Minden rendben volt, jól éreztük magunkat, de Skye és Sam nem nagyon csípték a hotelszoba zajos régimódi légkondiját...sajnos muszáj volt bekapcsolni, mert nagyon meleg, 40 fokos hőség borított be minket. Hétfőn jöttünk vissza, azóta minden rendben, Sam is újra énekelget szépen, és láthatóan élvezik a megszokott környezetet.
Showing posts with label Történések. Show all posts
Showing posts with label Történések. Show all posts
Tuesday, August 16, 2011
Subscribe to:
Posts (Atom)













