Daisypath Anniversary tickers

Showing posts with label Történések. Show all posts
Showing posts with label Történések. Show all posts

Tuesday, August 16, 2011

Hétvége

Nem vagyunk ám eltűnve csak érdekes hétvége áll mögöttünk. Nagy családi banzáj volt, és mi hotelbe költöztünk 2 éjszakára, hogy ne kerülgessük a rokonokat a házban :) Természetesen a jómadarak velünk jöttek, mert inkább hagyom őket idegen környezetben, mint idegen emberekkel. Minden rendben volt, jól éreztük magunkat, de Skye és Sam nem nagyon csípték a hotelszoba zajos régimódi légkondiját...sajnos muszáj volt bekapcsolni, mert nagyon meleg, 40 fokos hőség borított be minket. Hétfőn jöttünk vissza, azóta minden rendben, Sam is újra énekelget szépen, és láthatóan élvezik a megszokott környezetet.

Photobucket

Photobucket